Firma Profili

2007 Yılında kurulan DUYGU BİLİŞİM, planlı, sistemli, özverili ve dürüst çalışmalarıyla kısa sürede bir çok projeyi hayata geçirmiştir. Yoluna emin adımlarla devam eden firmamız, kuruluşundan bugüne kadar başarıyla tamamladığı projelerin devamı ve daha güzel projelerin uygulanması için kendini geliştirmekte ve yeni projelere imza atmaktadır.

Duygu Bilişim olarak sayfamızda belirttiğimiz; Profesyonel Web Tasarımı (İçerik Yönetim Sistemi), bilgisayar yazılım ve donanımları, yerel ağ yapılandırma, sunucu kurulum ve konfigürasyonu, domain, active directory v.b. hizmetlerin kurulumu ve konfigürasyonu konularından hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Misyonumuz - Vizyonumuz

Hizmetlerimizde ve ürünlerimizde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma olumlu katkı sağlayan, faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen bir firma olmak.

Bilişim sektöründe dinamik ve yenilikçi bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti sağlayarak, alanında öncü bir kuruluş olmak. Profesyonel kadromuzla bölgemizde ve ülkemizde öne çıkacak teknolojik, yenilikçi ve farklı uygulamaları hayata geçirmek. 

BTK Yer Sağlayıcı Faaliyet Belgesi

Firmamız, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunca Yer sağlayıcı firmalara verilen Yer Sağlayıcı Faaliyet Belgesine sahiptir.
Firmamızın Yer Sağlayıcı Faaliyet Belge Numarası YS-(1646) dır. 

WEB SAYFANIZ FİRMANIZIN DÜNYA'YA AÇILAN PENCERESİDİR. PROFESYONELLERLE ÇALIŞIN
DÜNYA SİZİ TANISIN.

- DUYGU BİLİŞİM -

EKİBİMİZ

  Duygu

  CEO

  Kerem

  CREATIVE DESIGNER

  Mesut

  WEB DEVELOPER

  Sedat

  PHOTOGRAPHER

Kuruluşumuzdan bu güne...
11

Yıl

0

Ay

2

Gün

435

Proje Gerçekleştirdik